Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ВДАЛИЙ ДЕБЮТ

18 листопада 2015 року під егідою Молодіжної ради та за сприяння Харківської обласної організації Профспілки працівників енергетики та ЕТП України відбувся турнір з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед профспілкової молоді Харківської «Укрелектропрофспілки», присвячений 110-річчю профспілкового руху області.
В заході прийняли участь чотири команди підприємств та закладів галузі, а саме «Енерджайзер» (ДП завод «Електроважмаш»), «Кінострічка Мебіуса» (Харківський патентно-комп’ютерний коледж), «Північне Сяйво» (Північна ЕС НЕК «Укренерго») та «ХВ МТУ» (Харківське вище професійне механіко-технологічне училище).
Після запеклої боротьби, яка визначила переможця в останньому питанні другого туру, стала команда «Північне Сяйво».
Переможці отримали кубок та диплом за перемогу, решта учасників змагань були нагороджені дипломами за участь та відзначені солодкими призами.
Захід став вдалим, в тому числі і завдяки вмілій роботі ведучого - члена Правління Харківського клубу інтелектуальних ігор Куценко М.Є., а також за сприяння факультету підвищення кваліфікації профкадрів ХСЕІ.
Як підкреслив голова обласного комітету Профспілки захід видався напрочуд цікавим та пізнавальним. Тож до нових зустрічей!
…А команда-переможець делегована на міжгалузевий обласний турнір, який відбудеться 24 листопада.

О. Проскурня

голова Молодіжної ради ХООП

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.