Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ЗБОРИ ПЕРВИНОК

Понад сімсот профспілкових активістів, що представляють робітників усіх галузей та регіонів, серед яких голова Харківської Укрелектропрофспілки Микола Кригін, голова первинної профорганізації ДП завод «Електроважмаш» Василь Канунніков, голова первинної профорганізації АК «Харківобленерго» Вячеслав Тютюнник, прибули в столицю України, щоб напередодні звіту Уряду у Парламенті провести чесний і відвертий соціальний діалог про неефективність реформ, нерезультативність дій по стабілізації економіки. Але для участі у цьому відкритому та актуальному діалозі прийшли від сторони влади тільки заступник міністра соціальної політики Віктор Іванкевич, заступник глави Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитро Шимків та керівник Департаменту з питань гуманітарної політики АП Юрій Рубан.
І це не перший випадок, коли урядовці ховаються від представників трудящих, - підкреслювали виступаючі на форумі.
На з’їздах всеукраїнських профспілок, які пройшли нещодавно, не було жодного профільного міністра. Як працюють трудові колективи і як виживають люди, напевно, їх не цікавить.
Основне питання зборів – завдання Федерації профспілок України щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в умовах реформ і європейської інтеграції, а також визначення тактики дій профспілок на сучасному етапі та перспектив модернізації профспілкової діяльності.
Звертаючись до учасників Зборів, Голова ФПУ Григорій Осовий наголосив, що таким широким профспілковим загалом лідерів первинних профспілкових організацій і керівників всеукраїнських профспілок, профспілкових об’єднань ми збираємося за останні роки мабуть вперше.
Це сьогодні вкрай необхідне, бо життя поставило перед нами настільки гострі і масштабні питання, коли позиції лише вищих виборних органів недостатньо для прийняття рішень, які очікують наші спілчани, - зазначив лідер профспілок.
За результатами роботи Зборів за основу прийнято текст Резолюції з вимогами до Парламенту, Президенту та Уряду.
Текст РЕЗОЛЮЦІЇ читайте на нашому сайті.

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.