Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ЗАЯВА ФПУ

Заява Федерації профспілок України з приводу безпідставного стягнення з громадян комісії при сплаті за спожитий газ
До Федерації профспілок України надходять численні звернення спілчан з обуренням щодо додаткового стягнення банківськими установами комісії при сплаті населенням рахунків за спожитий природний газ.
Наголошуємо - це відбувається в умовах знецінення трудових доходів і пенсій громадян, критично високим рівнем безробіття, падінням купівельної спроможності населення, що призводить до збільшення глибини і масштабів бідності.
В умовах багатократного підвищення цін на природний газ, Уряд вчергове робить спробу додатковими поборами обікрасти пересічних громадян України. Неспроможність відповідних центральних органів виконавчої влади налагодити ефективну співпрацю з територіальними відділеннями газопостачальних компаній, банками та Укрпоштою знову б’є по кишеням українців.
Федерація профспілок України ВИМАГАЄ від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Антимонопольного комітету України, газопостачальних компаній та банків негайно вирішити порушене питання на користь громадян та повернути їм незаконно стягнуті кошти.
4 грудня 2015 рокуКачественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.