Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

СТАРТУВАЛИ ПЕРЕГОВОРИ

4 грудня 2015 р. у приміщенні Мінекономрозвитку України відбулось перше засідання Робочої комісії, яка утворена для ведення колективних переговорів з укладання міжгалузевої угоди у сферах машинобудівного і оборонно-промислового комплексів, деревообробної та паперової, легкої та текстильної промисловості України.
До складу Робочої комісії від сторони власників, затвердженої наказом Міністра економічного розвитку і торгівлі України, увійшли представники Мінекономрозвитку, Фонду Державного майна та ДК «Укроборонпром». Від профспілкової сторони – керівники всеукраїнських профспілок, які об’єдналися у Спільний профспілковий орган профспілок машинобудівного і оборонно-промислового комплексів України. В роботі заходу прийняв участь голова Укрелектропрофспілки ШИШОВ Сергій Сергійович, заступник голови Укрелектропрофспілки з питань електротехніки КРИГІН Микола Іванович та спеціаліст з питань економічного захисту і трудових відносин Укрелектропрофспілки ЄНІК Галина Володимирівна.
На своєму засіданні Робоча комісія затвердила порядок ведення колективних переговорів та прийняла до розгляду проект міжгалузевої угоди на 2016-2020р.р., в основу якої покладена діюча галузева угода між Мінпромполітики України, Фондом Держмайна України і профспілками машинобудівного і оборонно-промислового комплексів на 2010-2011 роки. Сторони визначилися щодо термінів надання пропозицій до проекту угоди та дати проведення наступного засідання Робочої комісії, яке призначене на 21 грудня ц.р.- після опрацювання пропозицій, які надійдуть до проекту угоди.

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.