Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

З НАГОДИ ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА

5 грудня 2015 року Харківська Укрелектропрофспілка провела традиційний щорічний шахово-шашковий турнір, присвячений професійному святу – дню енергетика. В змаганнях прийняли участь більш, ніж півсотні любителів цих, напрочуд цікавих, ігор. Змагання об’єднали представників дев’яти підприємств галузі, незалежно від віку та статі.
В командному заліку серед шашок не було рівних представникам ДП завод «Електроважмаш» у складі Ратанова Олега, Щеголева Ігора та Казьміна Олександра. Друге місце у представників АК «Харківобленерго», третє – у Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго».
В особистому заліку перемогу в шашках серед жінок святкували Гаркуша Тетяна (ПАТ «Завод «Південкабель»), Синіцина Любов (ХВ МТУ) та Неценко Оксана (ХІ «Енергопроект»).
В особистому заліку перемогу в шашках серед чоловіків здобули Ратанов Олег (ДП завод «Електроважмаш»), Селіванов Сергій (АК «Харківобленерго»), Щеголев Ігор (ДП завод «Електроважмаш»).
В командному заліку серед шахів зі значним відривом лідирувала команда АК «Харківоблєнерго» у складі Соболя Романа, Бакшеєва Олександра та Лавриченко Сергія.
В особистому заліку перемогу в шахах серед жінок святкували Полівода Людмила (Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго»), Рудакова Ганна (ХПКК), Скатова Надія (ХВМТУ).
В особистому заліку перемогу в шахах серед чоловіків здобули Соболь Роман (АК «Харківобленерго»), Бакшеєв Олександр (АК «Харківобленерго»), Фандеєв Валерій (ДП завод «Електроважмаш»).
Всі переможці змагань були нагороджені дипломами, медалями, кубками та сувенірною продукцією Харківської Укрелектропрофспілки.
Організатори висловлюють вдячність Харківському обласному ФСТ «Україна» за сприяння в проведенні заходу, а учасникам змагань та підприємствам і профкомам галузі – віри та наснаги, впевненості в завтрашньому дні.

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.