Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

22 грудня – День енергетика
 
Шановні спілчани!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!
Завдяки самовідданій праці кожного працівника вітчизняної енергетичної сфери в оселі людей приходить світло, тепло і затишок. Стабільна робота енергетичного комплексу, яку ви забезпечуєте, є надійним фундаментом для функціонування всіх галузей промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери.
Прийміть щиру подяку за сумлінну працю, професіоналізм та відповідальність, які ви щоденно виявляєте у непростий для нашої країни час, дбаючи про її енергетичну безпеку.
Щиро бажаю всім енергетикам нових трудових досягнень. Зичу вам і вашим родинам миру, добробуту, стабільності, міцного здоров’я та щастя!
Зі святом вас!
 
Голова Федерації професійних спілок України                                   Григорій Осовий
 
Шановні працівники електроенергетичної галузі!
Шановні ветерани праці!
Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це додатково підкреслює важливість високотехнологічної і надійної роботи цієї ключової галузі для національної економіки.
Невтомною працею, талантом і наснагою кількох поколінь створено розвинутий, потужний енергетичний комплекс. Введення в експлуатацію нових енергетичних потужностей, впровадження енергозберігаючих та екологічно безпечних енергосистем переконливо свідчать про високий потенціал енергетичної галузі України. Своєю повсякденною працею Ви забезпечуєте енергетичну незалежність країни. Сьогодні в електроенергетиці існує чимало проблем, але ми впевнені, що ми не лише вистоїмо, а й впораємося з тими надзвичайно важливими завданнями, що стоять перед галуззю.
Користуючись нагодою, поздоровляємо Вас з Днем енергетика та наступаючим Новим 2016 роком і Різдвом Христовим!
Бажаємо Вам надійного здоров'я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх Ваших теплих надій! Ви заряджаєте енергією кожне свято, нехай і Ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією. Хай буде світло! Великого людського щастя, добра і достатку Вам і Вашим родинам!
 
Голова ЦК «Укрелектропрофспілки»                        Сергій Шишов
 
Уважаемые коллеги!
От имени Президиума Харьковского обкома «Укрэлектропрофсоюза» поздравляю Вас с нашим профессиональным праздником – Днем энергетика!
Благодаря Вашему профессионализму, обеспечивается стабильное функционирование предприятий отрасли электроэнергетики в сложных финансово-экономических и погодных условиях, поддерживается функционирование экономики Украины и системы жизнеобеспечения быта украинцев.
Самоотверженный труд энергетиков вселяет уверенность и стабильность в завтрашнем дне у каждого жителя области и Украины в целом.
В свою очередь, несмотря на различные трудности и проблемы, руководители предприятий энергетики и профсоюзные комитеты совместными усилиями стремятся, на основе коллективных договоров, обеспечить рост зарплат и сохранение социальных гарантий для своих трудовых коллективов. Социальная защита энергетиков, их благополучие – наш приоритет в работе!
Искренне желаю всем нам мирного неба, уверенности в будущем, здоровья и процветания!
 
С уважением,
Председатель
Харьковского обкома «Укрэлектропрофсоюза»                                      Н.И. Крыгин

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.