Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

Верховна Рада почула

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав пропозиції СПО об’єднань профспілок про відхилення законопроекту №3628 і відправлення його на доопрацювання.
Нагадаємо, що цей законопроект, так званий "пакет щастя", передбачав чергове урізання соціальних гарантій, зокрема продовження вилучення 15% пенсій у працюючих пенсіонерів, проти чого завжди виступали профспілки. Посилаючись на категоричне заперечення профспілок, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді відправити законопроект на доопрацювання. Верховна Рада України 23 грудня, не зважаючи на неодноразові наполягання керівника Уряду, і після трьох поспіль голосувань не підтримала урядовий законопроект. Він отримав підтримку лише 154 народних депутатів, чого явно не вистачило для прийняття вразливого для населення рішення.
Отже, позиція щодо даного законопроекту була зайнята профспілками правильно і вона знайшла розуміння більшості народних обранців.

Прес-центр ФПУ

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.