Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

...І знову - мотивація

«Мотивація профспілкового членства і профспілкової активності» - саме за такою тематикою в Харкові 11 березня був проведений одноденний тренінг в рамках дансько-українського навчального проекту для молоді Харківської Укрелектропрофспілки. Модератором заходу виступив учасник групи номер 1 проекту, завідуючий організаційним відділом обласної організації Укрелектропрофспілки, голова Молодіжної ради Проскурня Олександр.
Представники дванадцяти підприємств, організацій галузі на протязі, майже, 4,5 годин шукали можливі варіанти мотивації профспілкового членства та активності.
В рамках тренінгу, слухачі групи мали можливість ознайомитися з еволюцією профспілкового руху в Україні, головними та додатковими мотивами профспілкового членства. Також були застосовані методики ролевих ігор «мрійник-скептик-реаліст», розглянуті «матриця переговорів», ситуативні кейси щодо залучення працівників до профспілкових лав, підвищення активності у профспілковій роботі.
На думку групи, характерною ознакою перехідного періоду в профспілковому русі є необхідність використання синтезу двох моделей діяльності профспілок – сервісної та організації. Щоденна, планомірна, результативна праця та гласність в роботі профспілкових структур – запорука успіху та розвитку профспілкового руху країни.
Серед учасників групи було проведено анкетування, результати якого будуть використані для подальшої внутріспілкової роботи.Олександр Проскурня
учасник групи №1 дансько-українського навчального проекту
Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.