Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

Cоціальна стабільність робітників

16 березня у Північній ЕС відбулась конференція з прийняття Колективного договору на 2016 рік. Майже 90 осіб стали делегатами зібрання, серед яких - начальник планово - економічного управління ДП «НЕК «Укренерго», адміністрація енергосистеми, голова первинної профспілкової організації підрозділу, представники магістральних електричних мереж та управління Північної ЕС.
«До порядку денного ми включили такі питання: підбиття підсумків виконання Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Північної ЕС за 2015 рік, робота профспілкового комітету енергосистеми у 2015 році та затвердження кошторисних витрат бюджету профспілки на 2016 рік, - зазначив голова профспілки Північної ЕС Костянтин Сухонос. - І звісно, головним питанням, яке ми сьогодні розглянемо та затвердимо - це прийняття Колективного договору на 2016 рік».
Заступник директора з економіки та фінансів Північної енергосистеми Євген Буряк у рамках свого виступу підбив підсумки виконання Колективного договору за 2015 рік зі сторони адміністрації.
«В цілому Колективний договір 2015 року виконувався виходячи з реальних можливостей: матеріального,виробничого та фінансового забезпечення. -доповів Євген Буряк. - Обов'язки затверджені кошторисом витрат ДП «НЕК «Укренерго» дотримані, що значно сприяло стабільній роботі підприємства та утворенню надійних основ для соціального захисту працівників енергосистеми».
Також, заступник директора з економіки та фінансів Північної ЕС додав, що адміністрація енергосистеми зобов'язується виконувати всі пункти нового Колективного договору 2016 року. Крім того, перед учасниками конференції із докладом виступив заступник директора з охорони праці та екологічних питань Північної ЕС Олег Царевський, він в свою чергу підкреслив, що профспілковий комітет підприємства веде постійний контроль за тим, щоб кожен працівник своєчасно отримав засоби індивідуального захисту, спецодяг та спецвзуття. Його доповідь доповнив директор Харківських магістральних електромереж Сергій Гнатушко, який висловив вдячність профспілці енергосистеми за повне своєчасне виконання своїх професійних обов'язків.
«Адміністрація та профспілковий комітет Північної EC завжди максимально йшли на зустріч нашим працівникам. В порівнянні з 2014 роком на 8,5% збільшився рівень заробітної плати у Харківських MEM. А до 40-річчя ПС 330 кВ «Первомайськ» профспілка разом з адміністрацію організувала чудове свято».
Відмінну роботу профспілкової організації Північної EC за 2015 рік відзначили всі доповідачі та присутні на конференції. Окрему подяку первинній організації енергосистеми висловив голова профспілкової молоді Північної EC Михайло Друзів.
«Профспілковий комітет енергосистеми завжди йде нам на зустріч та підтримує профспілкову молодь нашого підприємства. Так, протягом 2015 року молодь Північної EC брала активну участь у спортивних заходах організованих нашою профспілкою: тенісному турнірі, шахово-шашковому турнірі, спартакіаді між трудовими колективами, - зазначив Михайло Друзів. - Вже доброю традицією стала організація «Ігор доброї волі», які проходять на базі мотузкового парку. Так само, ми мали змогу спробувати свої сили у фотоконкурсі, а також продемонструвати свої творчі здібності у конкурсі «Майстринь та умільців».
Вислухавши доповідачів голова профспілки Костянтин Сухонос подякував всім за активну участь і підбив підсумки роботи профспілкового комітету Північної енергосистеми за 2015 рік.
«Минулий рік нам приніс багато нового. Так, вперше ми впровадили екскурсійні путівки. Наші співробітники мали змогу побувати у нових та цікавих місцях. Наприклад, на масляну неділю профспілковий комітет влаштував поїздку до Козачого хутора, також працівники побували в Одесі, Львові та інших чудових містах та куточках нашої країни. Звісно, це лише невелика частина тієї роботи, яка була проведена та виконана у 2015 році. Відвідування театрів, покращення дозвілля дітей наших співробітників, путівки вихідного дня та санаторно-курортне лікування - все це ми продовжимо робити і цього року.» - підкреслив голова профспілкового комітету Північної EC Костянтин Сухонос.
Слід зазначити, що особлива увага присутніх була з концентрована на нових пропозиціях, які були внесені до Колективного договору 2016 року. Зі змінами та доповненнями до якого, присутніх ознайомила начальник відділу праці та заробітної плати Північної EC Ольга Пилипенко.
«16 лютого у Києві була підписана Угода між адміністрацією ДП «НЕК «Укренерго» та трудовим колективом на 2016 рік на підставі якої розроблено нову редакцію Колективного договору Північної ЕС, яку сьогодні ми маємо розглянути та прийняти.» - розповіла Ольга Пилипенко.
Вона підкреслила, що у новій редакції Колдоговору зберігаються всі соціальні пільги та гарантії, які надаються робітникам і пенсіонерам підприємства , а також достатньо високий рівень заробітної плати. Після ознайомлення з новим Колективним договором та проаналізувавши всі аспекти роботи профспілки Північної ЕС за минулий рік учасники конференції проголосували за прийняття Колдоговору на 2016 рік.
В свою чергу, начальник планово-економічного управління ДП «НЕК «Укренерго» Тетяна Муравйова привітала делегатів зібрання та зазначила, що на конференції панувала атмосфера взаєморозуміння, а це головне у співпраці адміністрації, профспілки та трудового колективу.
«Хочу відзначити, що я рада своїй присутності на вашій конференції. У повітрі вітає дух позитиву, - додала Тетяна Муравйова. - Також скажу, що керівництву ДП «НЕК «Укренерго» та профспілці довелось прикласти не малих зусиль, аби домогтися фінансування соціальної сфери. Впевнена, що 2016 рік для вас буде успішним.»

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.