Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

В ЦЕНТРІ УВАГИ – ЕЛЕКТРОВАЖМАШ

Харківський обласний комітет Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, згідно своїх статутних повноважень, представляє та захищає трудові, соціально-економічні права та інтереси членів Профспілки підприємств енергетики та електротехніки Харківської області.
Так, 21.07.2016 року Харківський обласний комітет Укрелектропрофспілки звернувся листами на адресу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (Насалик І.С.), Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Вовк Д.В.), Міністерства інфраструктури України (Омелян В.В.), ПАТ «Укрзалізниця» (Балчун В.), а Центральний комітет Профспілки листом від 15.08.2016 року звернувся до Першого віце-прем’єр-міністра Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С.І.
В листах зазначалося, що не зважаючи на можливості підприємства та бажання його колективу натхненно працювати, наявний портфель заказів не в змозі повністю задовольнити виробничі потужності підприємства, а дозволяє забезпечити неповний робочий тиждень чотирма робочими днями. Враховуючи те, що Міністерство разом з енергокомпаніями планує проведення ремонтів з модернізації енергоблоків, формує щорічний енергетичний баланс електрогенерації в Україні на найближчі роки, необхідно синхронізувати це з інвестиційною складовою тарифу на ці роботи, які затверджує НКРЕКП для генеруючих компаній та контролює його використання.
Такі дії будуть на користь енергетичної незалежності України, підйому економіки та завантажать роботою на довгий період цілий технологічний ланцюжок виготовлення енергетичного обладнання на підприємствах України, в тому числі і на ДП завод «Електроважмаш».
В той же час, підприємство готове до створення тягового електрообладнання для нового рухомого складу залізниць (тепловози, електровози). Участі в проектах з модернізації і ремоторізації рухомого складу магістрального, промислового, кар’єрного транспорту і постачання обладнання, а також модернізації міського транспорту (трамваї, тролейбуси, метропоїзди).
Враховуючи виробничий потенціал ДП завод «Електроважмаш» з випуску сучасного комплектного тягового електрообладнання, саме можливості заводу вкрай важливо використовувати з цією метою і колектив заводу готовий приймати участь в цьому процесі.
Такі дії будуть на користь Україні, завантажать на довгий період технологічний ланцюг виготовлення тягового електрообладнання для локомотивів на підприємствах України.
Рішення Мінінфраструктури України про забезпечення українських залізниць локомотивами канадської фірми Bombardier та американської General Electric повинне враховувати залучення потенціалу та можливостей Державного підприємства завод «Електроважмаш» в цьому перспективному проекті. Тоді це буде державницька позиція і піклування про українське електромашинобудування, створення нових робочих місць.
В листах за підписом голови обласного комітету Укрелектропрофспілки М.І. Кригіна було висловлене наполягання звернути особисту увагу керманичів профільних Міністерств та відомств на долю трудового колективу ДП завод «Електроважмаш».
Відповідь на звернення Харківського обкому Профспілки поки що надійшла тільки від ПАТ «Укрзалізниця». В листі зазначено, що ПАТ «Укрзалізниця» опрацьовує питання щодо закупівлі нових електровозів різних модифікацій з локалізацією виготовлення комплектуючого обладнання вітчизняного виробництва на рівні не менше 60%, а також модернізації існуючих типів тягового рухомого складу.
«На підставі вищевикладеного, ДП завод «Електроважмаш», як вітчизняне підприємство зможе прийняти участь в процесі створення нового та модернізації існуючого парку тягового рухомого складу у співпраці з ймовірним переможцем відповідних конкурсних торгів», - зазначено у відповіді.
Впевнені, підтримка та забезпечення постійного завантаження виробничих потужностей ДП завод «Електроважмаш», розвиток трудового колективу на багато років, значний прилив податкових надходжень в державний бюджет, а в підсумку – зміцнить Україну. Тож тримаємо руку на пульсі!

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.