Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР

Голова ФПУ Григорій Осовий прокоментував рішення ВРУ про підвищення зарплат народним депутатам України:

- Заробітна плата будь якого посадовця - держслужбовця чи державного діяча, яка фінансується за бюджетні кошти повинна бути "прив'язана" до встановленої державою мінімальної заробітної плати і бути співпоставною з суспільною значимістю і результатами праці, - зазначив він. - Зростає добробут виборців - маєш право на пропорційне зростання власних доходів від праці.

- Нинішнє нічим необґрунтоване підвищення нардепами собі удвічі доходів, тоді як для інших мільйонів трудівників з 1-го грудня підвищення становитиме лише 10% і які якраз за свої податки їх утримують, - є неприпустимим злочинним пограбуванням державної казни внаслідок зловживання владними повноваженнями. Це має стати предметом розслідування НАБУ та Антикорупційного комітету, - наголосив профспілковий лідер.


Прес-центр ФПУ

 

 

 


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.