Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

С ДНЕМ ЭНЕРГЕТИКА!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ, ВЕТЕРАНИ ЕНЕРГЕТИКИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА.


Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Високий професіоналізм, відповідальність і славні трудові традиції українських енергетиків є запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави та виведення української енергетики на якісно новий рівень. Наше завдання – захищати соціально –економічні та трудові інтереси енергетиків і опікуватись створенням безпечних умов праці, збереженням пільг та компенсацій, якісним відпочинком та оздоровленням працівників цієї галузі.

Хочу побажати всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям!


З повагою,
Голова ФПУ Василь ХараШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ ДРУЗІ, ВЕТЕРАНИ ЕНЕРГЕТИКИ!

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА –

ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА.


Серед галузей національної економіки, на яких ґрунтується могутній економічний потенціал держави, фундаментальна база усіх видів життєдіяльності, одне із чільних місць займає електроенергетика.
Самовіддана праця, високий професіоналізм і відповідальне ставлення енергетиків до своїх обов'язків сьогодні є запорукою стабільного енергозабезпечення усіх галузей економіки і населення та гарантом енергетичної, економічної і національної безпеки країни.
Але, так уже ведеться, що енергетики, в основному, працюють, а не святкують. Особливо сьогодні, коли фінансова-економічна криза вдарила і по енергетиці.
Падіння споживання електроенергії, яке зумовлено кризою у гірничо-металургійній галузі, вугільній, хімічній, будівельній та інших галузях призвело до зменшення виробництва електроенергії ОЕУ за 11 місяців 2009 року на 11%.
Але завдяки самовідданій праці у нинішньому році енергетики домоглися значних досягнень. Перший гідроагрегат Дністровської ГАЕС успішно пройшов випробувальний пуск, закінчено будівництво та введено в експлуатацію найпотужнішу у південно-східному регіоні Закарпаття підстанцію 220 кВ Хуст.
Продовжується будівництво підстанції 750 кВ „Київська”, яка споруджується для передачі потужності Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій та забезпечення надійного електропостачання споживачів центральних регіонів країни та м. Києва. АК "Харківобленерго" будує новий енергооб"єкт – ПС 110/10/6 "Каштанова", який має ключове значення для проведення фінальних мачтів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
У той же час в енергетиці України існує немало проблем, які потребують невідкладного розв'язання. Необхідно поліпшити технічний стан енергетичних підприємств, зміцнити технологічну дисципліну, оновити та подовжити термін роботи основних фондів шляхом реконструкції енергоблоків та модернізації обладнання. Слід покласти край розкраданню електроенергії, устаткування, впровадити ефективні системи обліку та контролю на всіх технологічних стадіях.
Потрібно забезпечити будівництво пріоритетних інвестиційних проектів: ПЛ 750 кВ "Рівненська АЕС - Київська", ПЛ 330 кВ "Аджалик – Усатове" та "Дністровська ГАЕС – Бар".
Реалізація Енергетичної стратегії України на період до 2030 року забезпечить інтеграцію української енергосистеми в європейську та надасть можливість перетворення України у впливового й активного учасника міжнародних відносин у сфері енергетики і зміцнить енергетичну безпеку держави.
Запорукою стабільності та злагодженої роботи галузі є соціально-партнерські відносини Профспілки з керівництвом Міністерства палива та енергетики України, Національної акціонерної компанії “Енергетична компанія України”, енергокомпаній та багаторічний досвід ведення колективних переговорів і укладення Галузевих угод, колективних договорів та їх виконання.
“Укрелектропрофспілка” робить усе можливе для соціально-економічного захисту працівників електроенергетики в складних умовах сьогодення: недопущення скорочення чисельності працюючих, зниження рівня заробітної плати та забезпечення своєчасної її виплати, збереження діючої системи пільг та компенсацій, створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, правового захисту працівників, проведення культурно-оздоровчих заходів, задоволення матеріальних і духовних потреб кожного члена колективу.
Не зважаючи на те, що сьогодні ми всі переживаємо не найкращі часи, хочу побажати усім енергетикам та їх сім'ям, напередодні нашого великого професійного свята - Дня енергетика, міцного здоров'я, родинного щастя, добробуту, нових професійних успіхів. Нехай Ваша праця приносить тільки радість і задоволення, а віра в світле майбутнє, життєва енергія та оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

Миру і злагоди Вам!

Зі святом Вас та наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Сергій Шишов,
голова Профспілки працівників енергетики
та електротехнічної промисловості України


УВАЖАЕМЫЕ ЭНЕРГЕТИКИ И ЭЛЕКТРОТЕХНИКИ, КОЛЛЕГИ, ДРУЗЬЯ!


От имени Центрального комитета «Укрэлектропрофсоюза», президиума обкома профсоюза разрешите поздравить Вас с профессиональным праздником – Днем энергетика!
Вы, как представители трудовых коллективов электроэнергетического комплекса знаете и понимаете всю суть и сложность работы в отрасли, но работа Ваша – благородна – нести людям свет, тепло, уют в дом, наполняя сердца надеждой и верой в лучшее будущее!
Декабрь 2009 года стал праздничным для энергетиков – в этом году исполняется 80 лет со дня основания АК «Харьковоблэнерго» и 30 лет ОАО «Харьковская ТЭЦ - 5»! Много сделано за эти годы, не мало возникало проблем на предприятиях, но все это мы пережили с Вами вместе! Мы выстояли в борьбе за свои права на труд, зарплату, занятость благодаря своему профессионализму, силе духа и настойчивости!
Крепкого здоровья всем Вам, семейного благополучия, мира и достатка, процветания предприятиям во имя нашей Родины!


Заместитель
Председателя ЦК «Укрэлектропрофсоюза»
по электротехнической промышленности,
Председатель
Харьковской областной организации
профсоюза работников энергетики и
ЭТП Украины Н.И.Крыгин

 

 

P.s. Сегодня в 18.30 час. по сетевому радио, которое также вещает на частоте 67,1 MHz, состоится праздничный концерт, посвященный профессиональному празднику! В рамкаъх концерта - поздравления начальника управления ТЭК ХОГА  Безъязычного В.Ф., председателя обкома профсоюза Крыгина Н.И.

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.