UP Energy – 2021

З 12 по 14 вересня 2021 р. у м. Чернігів на базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області відбувся перший спільний семінар – тренінг «UP Energy» для лідерів та активістів організаційних ланок Укрелектропрофспілки та Атомпрофспілки.
Організаторами заходу були голова ЦК Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко, заступник голови Атомпрофспілки Павло Прудніков. В семінарі взяли участь заступники Голови Укрелектропрофспілки Володимир Нікітюк, Микола Кригін, голови обласних і первинних профспілкових організацій. Тематикою семінару-тренінгу було передбачено розгляд питання «Місце та роль профспілки в новому світі: нестабільному, неоднозначному».
Тренером заходу виступив міжнародний тренер, профспілковий консультант – Едуард Вохмін.
Протягом трьох днів учасники семінару, змогли ознайомитись з досвідом профспілок у глобальному світі, після чого окреслили ряд проблемних питань профспілкової роботи в енергетичній галузі, активно приймали участь у побудові профспілкової ідеології, відпрацьовуючи різні форми профспілкової діяльності через соціальне партнерство, профспілковий сервіс, органайзинг тощо. Учасниками було опрацьовано в форматі ролевих ігор різні ситуаційні кейси та можливі форми поведінки виборних профспілкових структур та їх очільників. На завершення учасники обмінялися досвідом роботи та отримали сертифікати про проходження навчання.